Owocowe bukiety

Siatka  Lista  Mała lista 
 1. Bukiet owocowy Radość

  198,55 zł

  Witaminy w owocach niosą Radość! Kiwi, melon, truskawki i oczywiście słodki ananas – tak odpowiednio dobrane składniki wraz z odrobiną magii i akcentem ciemnych winogron przybierają postać kolorowego, owocowego bukietu. Wyślij owocowy prezent do dowolnego miejsca w Polsce i spraw... Radość!

  Dowiedz się więcej

 2. Bukiet owocowy Uśmiechnij się

  255,55 zł

  Wiesz, co ucieszy obdarowaną osobę podwójnie? Prezent, który dodatkowo można zjeść :) Śliczny bukiet owocowy Uśmiechnij się w ciepłych, wesołych kolorach komponowany jest ze świeżych, soczystych owoców, którym kształt nadają nasi utalentowani, owocowi rzeźbiarze. Wyślij bukiet z owoców - nowoczesny prezent urzekający na przynajmniej dwa sposoby.

  Dowiedz się więcej

 3. Bukiet owocowy Cesarz

  379,05 zł

  Bukiet z owoców „Cesarz” to przede wszystkim dostojność i bogactwo – bogactwo smaków, kolorów i zapachów. Kompozycja zachwyca swoim wyglądem – możemy tutaj podziwiać staranność i kunszt pracy, wyczucie smaku, taktowność i gust, doskonały dobór kolorów oraz owoców o dopełniających się smakach. Jeśli skwasi Cię smak kiwi wykrojonego w formę kwiatka, przyjemność sprawi Ci na pewno truskawka lub melon galia. Bukiet „Cesarz” jest wyśmienitą kompozycją...

  Dowiedz się więcej

 4. Bukiet owocowy Stokrotka

  217,55 zł

  Bukiet owocowy Stokrotka to idealny prezent dla kogoś, komu chcesz podarować dużą dawkę słonecznego lata! Bukiet ten skomponowany jest z owoców, które przywodzą nam na myśl nic innego jak wakacje w gorących, egzotycznych krajach! Dzieje się to za sprawą soczystych, a przede wszystkim słodkich, ananasowych kwiatów usłanych na zielonej trawce. Kwiatom towarzyszą winogronowe palemki. Taki zestaw z pewnością przypadnie do gustu każdej osobie stęsknio...

  Dowiedz się więcej

 5. Cytrynowy bukiet z tequilą

  159,00 zł

  Poczta Kwiatowa® rozszerzyła swoją ofertę o kolejny produkt! Cytrynowy bukiet z tequilą jest to nowy zestaw, który świetnie sprawdzi się jako oryginalny podarunek na przykład dla mężczyzny.

  Dowiedz się więcej

Siatka  Lista  Mała lista 
loading
Opinie klientów

Świeże i pięknie wykonane kompozycje!

24.10.2021 r. Aleksandra S.