Dlaczego Fruit Life

Świeże owoce

Bukiet z owoców ma jednak nie tylko cieszyć oko. Do jego budowy wykorzystuje się nie tylko współgrające ze sobą kolorystycznie owoce, ale przede wszystkim dba się o to, by były to owoce szczególnie soczyste, dojrzałe, słodkie i bez jakiejkolwiek skazy. Dostępne owoce przechodzą szczegółową kontrolę, zanim trafią do bukietu – muszą być idealne pod każdym względem. W skład owocowej kompozycji wchodzą owoce, pochodzące z egzotycznych krajów – to właśnie te muśnięte tropikalnym słońcem smakują najlepiej. Owoce dobrane są w taki sposób, że uzupełniają się smakiem, zapachem i kolorystyką. Wszystko to sprawia, że owocowe bukiety są tak kusząco piękne i smakowite. Dodatkowo słodycz dojrzałych owoców podkreślamy smakiem wysokogatunkowej czekolady, co również stanowi o elegancji i ekstrawagancji podarunku.

Wyjątkowy prezent

Okazji do podarowania bliskiej osobie prezentu jest bardzo wiele. Rzadko zdarza się, że dokładnie wiemy, co ma stanowić właśnie ten prezent. Szukamy czegoś niepowtarzalnego, oryginalnego – czegoś, co by zachwyciło i sprawiło prawdziwą radość. Rzadko takie właściwości zawierają prezenty użytkowe, takie jak kapcie czy krawat. Prawdziwe, nieudawane zadowolenie może sprawić jedynie prezent, który jest nieoczekiwany, a ofiarowany wyłącznie w jednym celu – by sprawić przyjemność. Owocowy prezent Fruitlife jest podarunkiem, który mile zaskoczy każdego. Jest to doskonały prezent również dla pracodawcy, którego szanujemy i poważamy.

Doręczenie kurierem

FruitLife gwarantuje dostawę bukietów owocowych według podanych przez Klienta wytycznych: daty i miejsca odbioru. Owocowe prezenty dostarczamy każdego dnia. Jeśli chcecie Państwo otrzymać bukiet owoców w dniu zamówienia, niezbędne jest złożenie zamówienia minimum trzy godziny przed oczekiwaną porą otrzymania kompozycji w dniach od poniedziałku do piątku. W weekendy należy złożyć zamówienie przynajmniej na cztery godziny wcześniej.

Owocowe bukiety

Bukiety owocowe działają korzystnie na wszystkie zmysły – kuszą swoim zapachem, koją smakiem i zniewalają wyglądem. Uformowanie kawałków soczystych owoców na kształt kwiatków oraz listków, wchodzących w skład pięknie zaaranżowanego bukietu, wymaga kunsztu i wyczucia smaku. Nasi pracownicy są prawdziwymi artystami, dla których wykonanie bukietu z owoców stanowi sztukę. Dzięki ich poświęceniu oraz profesjonalizmowi, za każdym razem uzyskuje się doskonały efekt.