Fruit Life - o firmie

Witamy w świecie owocowych kompozycji i produktów FruitLife!

Firma FruitLife jest firmą o długoletnim doświadczeniu. Nazwa i znak naszej firmy są zastrzeżone. Działamy nie tylko w Warszawie, ale również zagranicą. Nasza marka rozpoznawalna jest więc w wielu miastach Ameryki oraz Europy. Mamy wielu oddanych Klientów, którzy cenią w nas profesjonalizm, niezawodność oraz kreatywność.
 
Głównym obszarem naszej działalności są bukiety z owoców. Są to piękne i stylowe prezenty powstałe z dojrzałych, egzotycznych owoców najwyższej jakości. Są one stworzone z miłości przez wykwalifikowanych florystów naszej kwiaciarni. Bukiety zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów – nikt bowiem nie potrafi być obojętnym wobec nich! Kompozycja owocowa może zawierać nawet piętnaście odmian różnych owoców, takich jak: ananas, melon galia, melon kantalupa, kiwi, jasne i ciemne winogrono, banan, truskawka, malina, brzoskwinia, jabłka granny smith, mango, pomarańcza, śliwka. Ten wyjątkowy bukiet może być bezpiecznie stosowany na każdą okazję! Jest to oryginalny prezent dla partnera biznesowego, bliskiej osoby, przyjaciela, dla dziecka, jak również bukiet może stanowić piękną dekorację stołu podczas uroczystości wszelkiego rodzaju. Obecnie prezenty pod postacią kompozycji z owoców są popularne w wielu krajach, dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak również zatopić się w tym pięknym i magicznym świecie słodkich owoców. Bukiet z owoców jest znacznie ciekawszym i piękniejszym prezentem niż tradycyjny bukiet z kwiatów!
 
Od pewnego czasu oferta FruitLife została poszerzona o cukierki z owoców, świeżego ananasa w kostkach oraz świeżo wyciśnięte soki, które w zakorkowanych butelkach można bezpiecznie przewieźć w każde miejsce. Składnikiem wszystkich naszych produktów są świeże i soczyste owoce. Wykorzystujemy tylko najsłodsze odmiany, po to, by nasze kompozycje z owoców miały niezapomniany smak i zapach. Mamy swoich zaufanych dostawców, którzy sprzedają nam owoce tylko najlepszej jakości. Następnie owoce te przechodzą jeszcze szczegółową kontrolę pod względem smaku, wielkości, koloru i soczystości. Używana przez nas włoska czekolada jest produktem wysokogatunkowym, dzięki czemu świetnie dopełnia smak owoców. Świeże owoce w rękach naszych znakomitych florystów zmieniają się w prawdziwe dzieła sztuki. Pracownicy posiadają właściwe kompetencje, ale przede wszystkim wykazują się kreatywnością i artyzmem. Nasze dekoracje z owoców powstają od początku do końca w wyniku ręcznej pracy, wspomaganej specjalistycznymi narzędziami. W wyniku tej pracy powstają bukiety, które oczarują każdego doborem kolorów, smaków, zapachów i kształtów. Wykonanie jednego bukietu zajmuje od 30 do 90 minut. Klient zawsze może mieć pewność, że otrzyma bukiet identyczny, jaki zobaczył w naszym katalogu. Nasze kompozycje owocowe nie tylko są piękne i smaczne, ale również stanowią doskonały prezent dla każdego, jak również oryginalną i elegancką dekorację stołu.
 
Zakupu kompozycji owocowych można dokonać w sklepie stacjonarnym, jak również przez naszą stronę internetową. Prawdziwą radość sprawia nam zadowolenie Klienta. Z tego względu serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, gdzie osobiście można spotkać się z florystami i przekazać im swoje uwagi i wskazówki, dotyczące zamawianego produktu. Zapewniamy transport zamówienia pod wskazany adres. Klient może mieć pewność, że kosze z owocami zawsze dostarczamy w dogodnym dla niego czasie. Realizujemy zamówienia w większej liczbie na przyjęcia, wesela, eventy czy spotkania biznesowe, jak również jednostkowe – do biur czy prywatnych domów. Dostarczane przez nas produkty zawsze są świeże!