Prowadzisz stronę, bloga,
konto na Facebooku
lub Instagramie?
Kanał na Youtubie?

Dołącz do naszego programu partnerskiego
Promuj Pocztę Kwiatową i zarabiaj!

Ciasteczka ważne 30 dni
7% prowizji od każdej sprzedaży
CPS
Wypłata juz od 100 zł

Oferta dla firm

Czym jest Program Partnerski?


Jeżeli jesteś właścicielem własnej strony internetowej, masz szansę zarobienia dodatkowych pieniędzy poprzez uczestnictwo w Programie Partnerskim Poczty Kwiatowej®.
Wystarczy, że zamieścisz baner lub link Poczty Kwiatowej na swojej stronie internetowej. Banery dostępne są w różnych wymiarach, aby idealnie pasowały do Twojej strony!
Każda osoba, która złoży zamówienie za pośrednictwem strony, na której umieściłeś nasz link lub baner, zarabia dla Ciebie kwotę prowizyjną w wysokości 7% od wartości zrealizowanego zamówienia.

Dla kogo?

Blogerów i YouTuberów, którzy interesują się florystyką i kwiatami lub polecają wybrane produkty i marki,
posiadaczy baz e-mailingowych,
właścicieli blogów i stron o tematyce florystycznej, lifestyle’u, prezentów, zakupów, posiadaczy stron cashback,
Influencerów, którzy kochają kwiaty i wysokiej jakości content

 

Jak zostać partnerem?


1. W celu przystąpienia do Programu Partnerskiego zaloguj się na naszej stronie, przejdź do Twojego konta i wybierz opcję Program Partnerski.
2. Wprowadź adres swojej strony internetowej, a następnie kliknij etykietę “Dodaj stronę”. W tym miejscu możesz dodać dowolną liczbę stron, których jesteś właścicielem - nie ma konieczności zakładania dodatkowego konta dla każdej posiadanej przez Ciebie strony. Po przeczytaniu regulaminu konieczna jest jego akceptacja. Wówczas można wysłać zgłoszenie.
3. Po aktywacji konta przez Pocztę Kwiatową otrzymasz dostęp do wszystkich funkcji Programu Partnerskiego.

Zapisz się

Prowizje

Uzyskana prowizja jest sumą prowizji z Twoich wszystkich domen zarejestrowanych w Programie Partnerskim. Rejestrujemy w statystykach każde wyświetlenie, kliknięcie oraz złożenie i opłacenie zamówienia za pośrednictwem reklamy na Twojej stronie. Od każdego zamówienia, które zostanie opłacone, naliczamy prowizję. Jeżeli zamówienie zostanie wycofane, prowizja którą otrzymałeś/aś zostanie cofnięta.

Masz inny pomysł na współpracę?

Napisz do nas [email protected]